Yalova Cilt Analizi (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik Merkezi

Cilt Analizi

Cilt analizi; bakım uygulamalarından herhangi birini yaptırmaya karar verdiğinizde ya da cildiniz ile alakalı hoşnut olmadığınız durumların analizini yapmak için yapılmakta olan bir işlemdir. Bu işlemlerde cilt tipiniz; yağlı, kuru, karma, sivilceli, siyah noktalı, kırışıklık bulunan, dehidrasyon mevcut veya güneşten deforme olmuş şeklindeki kriterler başta olmak üzere birtakım kalıplara testler sonucu oturtulmaktadır. İşlemin temel amacı ise uygulanan kişinin kendisi için en doğru tespitleri elde etmesi ve hangi uygulamaların gerekli olduğunun ortaya çıkmasıdır. Eğer Elif Güzellik Merkezi’ne daha öncesinde bir işlem yaptırma fikri oluşturarak geldiyseniz yine de cilt analizine girmeniz gerekmektedir. Zorunlu olmayan bu uygulama ile hasar tespiti daha kolay hale geleceği için uygulanacak yönteme de kolaylık sağlayacaktır.

Cilt analizi esnasından kişinin belirlenmiş olan cilt tipi uzmanların yaptığı testler sonucu sonraki aşamalar için kayıt altına alınır. Bu kayıtlar tutulmasındaki en temel amaç ise analiz sonrası yapılacak bakım uygulaması sonrası için değişimlerin veriler esnasında incelenebilecek olmasıdır. Cilt analizi, bakım uygulamalarının başlangıcından sonraki takip süresi boyunca sürekli etkin rol oynayacak bir işlemdir.

Not:

  • Cilt analizini ilk kez yaptırmanız durumunda bazı formları doldurmanız gerekmektedir. Buradaki amaç cildinizin maruz kaldığı dış etkenler ve bakım şekilleri hakkında ilk bilgilere sahip olmaktır. Analizin ilk aşamasını oluşturan bu aşama ile birlikte istekleriniz ve cildinize gerek olacak takviyeler kolayca ortaya çıkacaktır.