Yalova Cilt Bakımı (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik Merkezi

Cilt Bakımı

Evde otururken, sokakta gezerken veya işte çalışırken cildimiz birçok dış etken karşısında yıpranmaya yönelik bir sürece gider. Gerekli özen gösterilmemesi halinde de kırışıklıklar, göz altı torbaları, çatlaklar gibi birçok sorun baş gösterir. Temiz bir bakıma tabi olamayan cilt üzerinde ölü deriler gözenekleri kapatarak hem nefessiz hem de siyah noktalarla dolu bir cilde sebep olur. Hem estetik hem de sağlık açısından soruna neden bu durum için cildin bakımının eksik edilmemesi gereklidir.

Elif Güzellik Merkezi tarafından sunulmakta olan Cilt Bakımı hizmeti kadın erkek fark etmeksizin her gruptan insana tavsiye edilmekte olan bir işlemdir. Ayda en az bir kere yaptırılması önerilen bu işlemde cildin gereksinimleri doğrultusunda besleme ve bakım yapılmaktadır. Cildin yaşlanma hızını geciktirmek adına düzenli aralıklar ile yaptırılması önerilen bu işlem ile beraber temiz ve ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Elif Güzellik Merkezi bünyesinde bulunmakta olan uzmanların sizlere sunacağı Cilt Bakımı hizmeti bir dizi aşamalardan oluşmaktadır. Bunlar:

  • Cilt soyma diğer bir adı ile peeling işlemi yapılır.
  • Buhar, tonik bazlı ve komedon temizleme yapılır.
  • Cilt tipine uygun organik maske yapılır.
  • Nemlendiriciler ile cilde masaj uygulayarak derinin tam anlamı ile nefes alması sağlanır.

 

Tüm bu işlemlerin sonucunda cildiniz tam anlamı ile temiz bir duruma gelir. Birikmiş yağ ve kirlerden arınmış, ışıltılı, siyah noktalardan yoksun halde genç bir görünüm sunar.