Yalova Kalıcı Makyaj (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik

Gelin Saç Tasarımı

İnsan hayatı boyunca önemli olan gün sayısı belirli kalıplarla sınırlandırılmıştır. Bunların arasında her kültürde de olduğu gibi evlilik genelde ilk 3 sırada kendine yer bulmaktadır. Bu kadar anlam yüklenen bu özel günde her bir detayın da eksiksiz ve en estetik halde sergilenmesi arzulanır. Tüm bu detaylar arasındaki odak nokta ise gelin saçıdır.

Önem sırası olarak gelin saçından sonra nişan saçı da bir nevi aynı alt metini barındırmaktadır. Günümüzde biraz daha değişen nişan organizasyonları ile birlikte kişi sayısının artması en az nikah kadar kendinden konuşturması da düğün gibi bir kimlik kazanmasına sebep olmuştur. Bunu takiben de nikah saçı tasarımı ortaya çıkmıştır.

Gelin & Nişan Saç Tasarımı hizmeti vermekte olan Elif Güzellik Merkezi bu işlemler sırasında standart kalıpların dışına çıkarak yenilikçi tasarımlar sunabilmektedir. Standart olarak tasarlanan saçların pek bir farklı havası olmadığı için gelin ve nişan saç tasarımı hizmetinden faydalanmak sizi daha özgüvenli hissettirecektir.

Farklı temalarda ve her saç tipine göre açığa çıkartılan tasarımlar ile beraber kalıpların dışarısına çıkabilme fırsatını yakalarsınız. 100 düğün veya nikah organizasyonunda görülmüş saç tiplerinin dışına çıkarak sadece saçınızla bile kendinizden söz ettirebilirsiniz.

Elif Güzellik Merkezi’nin alanında yetkin tasarımcıları ile beraber sizlere sunduğu bu hizmet ile beraber hayalinizdeki görüntüyü elde edebilmek oldukça kolay. Tasarımcılarımıza aklınızda bulunan saç fikirlerini anlatmanız ve onların da anlatılanlara ek olarak tecrübelerini katması ile birlikte kusursuz bir nikah günü geçirebilirsiniz.