Yalova Kaş Vitamini (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik

İpek Kirpik Kaynağı

Kirpik özellikle kadınlar için estetiği oldukça önemsenen bir kısımdır. Piyasada üretilen makyaj malzemelerinin önemli bir çoğunluğu da kirpik düzenlemesi üzerine tasarlanmaktadır. Kimi durumlarda genetik veya çevresel koşullar sebebi ile kirpikler zayıflayabilir. Özellikle sürekli rimel kullanımı ile beraber bu azalmalar yoğunlaşabilir. Rimel sebepli oluşan tahribatı önlemek ise oldukça detaylı bir bakım ile olabilir. Tabi ki herkesin bu detaylı bakımlar için yeterli zamanı ve sabrı bulunmaz.

İşte tam bu noktada Elif Güzellik Merkezinden alacağınız İpek Kirpik Kaynağı hizmeti ile kısır döngüye son verebilirsiniz. Dolgun ve doğal görüntü de sağlamakta olan ipek kirpik kaynağı sonucu estetik bir görünüme kavuşursunuz. İşlemin işinin ehli kimselerce yapılması sonuca ulaşmak için oldukça önemlidir. Aksi takdirde kirpikler oldukça hassas bir bölgede bulunduğu için yanlış uygulama sonucu göz ve çevresinde sorun yaşayabilirsiniz.

İpek Kirpik Kaynağı sırasında kullanılacak eşyaların steril olması oldukça önemli olmak ile beraber kimyasal kullanımından da kaçınılmalıdır. 1,5 saat gibi bir süre boyunca süren uygulama sonrasında herhangi bir acı ve ağrı oluşmaz. İşlem bitimi belirli bakım veya beklemeye gerek kalmadan sosyal haya karışabilirsiniz.

İpek Kirpik Kaynağının en önemli görsel etkisi dolgun ve doğal görünmesinin yanında rimel ile belirgin hale gelmeye ihtiyaç duymamasıdır. Sadece bu sebep ile bile tercih edilmektedir. İşlem hakkında daha fazla bilgiyi Elif Güzellik Merkezi iletişim kanallarından edinebilirsiniz.