Yalova Kalıcı Oje (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik Merkezi

Kalıcı Oje

Sürekli olarak tırnaklarınız ile uğraşmak, devamlı oje sürmek tırnaklarınızı yıpratır. Kısa sürede deforme olan ojeler de yenileme ister ve bu da ciddi olarak zamanınızı harcar. Önceki ojenin asetonla temizlenmesi, yeni ojenin sürülmesi ve kurumasının beklenmesi rutine bağladıktan sonra sıkıcı bir hal alır. Hata yaptığınız anda da tekrar sil baştan başlamak ise sinir kat sayılarını yükseltebilir.

Elif Güzellik Merkezi tarafından sunulmakta olan Kalıcı oje uygulaması ile beraber yukarıda bahsettiğimiz sinir harbini yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Normal oje uygulamasında meydana gelen tırnak yıpranmalarının önüne kalıcı oje uygulaması sayesinde geçebilirsiniz. Kalıcı oje sadece şık durması ile değil aynı zamanda tırnakları güçlendirdiği için de tercih edilmektedir. Sararmış, pütürlü forma evrilmiş, ince ve zayıf tırnakları kalıcı oje uygulaması ile geride bırakabilme imkanına sahipsiniz.

Kalıcı oje uygulamasına tabi olan tırnaklar fazla deforme olmadığı gibi standart uzama hızının iki katı uzamaya da neden olur. Tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler için de bu sayede bir çözüm üretir. Uygulama yapılırken dikkat edilmesi gereken tek nokta ise zehirli içeriğe sahip olmayan ojeleri kullanmaktır.

Kalıcı oje uygulamasında kullanılan ojeler özel jel bir malzemeden imal edilmiştir. Dayanıklılık süresi ise dış etkenlere bağlı olarak 2 ila 3 hafta arasında değişmektedir. Çift katman arasında sürülmeleri ile beraber çizilme soyulmaya karşı en az 2 hafta olacak şekilde dayanıklılık gösterir. Aseton ile silinmemesi sayesinde farklı renk normal ojeleri üzerine sürüp silebilirsiniz.