Yalova Kaş Kontürü (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik Merkezi

Kaş Kontürü

Kendini ifade konusunda en önemli etken yüz ifadeleridir. Yüzün aldığı şekil durumlara karşı tepkinizi karşınızdaki kişiye daha etkili bir şekilde aktarır. Buradaki en önemli aktör ise kaşlarımızdır. Şaşırdığımızda, güldüğümüzde, kızdığımızda veya üzüldüğümüzde farklı şekiller alarak duygusal ifadeyi fiziksel hale getirirler. Tabi ki bunu ifade etmek ve bakımlı görünmek için belirli estetik kurallarına uygun kaşlara sahip olmak gerekir. Her kaş formu ifadeleri doğru yansıtamadığı gibi bazı formlar da ifadesiz durumda olması gerekirken sert bir ifade alabilir.

Elif Güzellik Merkezi tarafından sağlanan Kaş Kontürü uygulaması sayesinde yüz formunuza uygun, simetrik ve sağlıklı görünüme sahip kaşlara kolayca sahip olabilirsiniz. Kaş kontürü uygulaması kozmetik amaç ile kaş bölgesini yeniden şekillendirmek üzerine işlemektedir. Yapılacak uygulama ile beraber seyrek görünen kaşlar gür gösterilebilir, bozuk kaş formu düzgünleştirilebilir, belirli sebepler ile hiç çıkmayan kaşların yerine kaş tasarlanabilir.

Kaş kontürü içerisinde bulundurduğu küçük numaralar ile birçok fayda sağlayabilir. Örneğin aşağı doğru sarkan kaşlar yorgun ve yaşlı bir ifadeye neden olurken uygulama sayesinde yukarı çekilerek bunun önüne geçilebilir. Kimi zaman uzun saatler süren estetik operasyon sonucu yaratılan bu durum basit hileler ile saniyeler içinde halledilebilir.