Yalova Kaş Bakımı (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik Merkezi

Kaş Tasarımı

Yüz bölgesindeki ahengin sağlaması estetik algının sağlanması için oldukça önemlidir. Simetrisi ve şekli ile birlikte oldukça dikkat çeken noktalardan biri kaş bölgesidir. Ciddi dökülmeler, şekil bozuklukları veya yara izleri sebebi ile estetik ve simetrik görünmeyen kaşlar için kaş tasarımı iyi bir çözümdür. Elif Güzellik Merkezi tarafından sağlanmakta olan Kaş Tasarımı hizmeti ile beraber bu sorunlarınıza karşı uzun süreli çözümlere kavuşabilirsiniz.

Birebir iletişimlerde ilk dikkat noktası göz ve çevresidir. Hemen hemen her mimik ve duygu belirtisinde aksiyona geçmeleri ile kaşlarımız kendini belli etmektedir. Karşınızdaki kişinin kaşlarına bakarak ne kadar bakımlı olduğu hakkında fikir sahibi de olabilirsiniz. Mimarisi, doğal görüntüsü ile birlikte sağladığı simetrisi ile güzel bir imaj çizmesine sebep olur. Bunun sağlanması için de işinin ehli kimseler tarafından doğru kaş tasarım uygulaması yapılmalıdır.

Kaş tasarımı ile birlikte estetik sağlamanın dışında yüz ifadesi de düzenlenebilmektedir. Ruh halimizi, tepkilerimizi yansıtmakta sıkça kullandığımız kaşlar, doğal şekli itibari ile sert görünebilir. Bu da normal bir ifade içerisinde iken karşı tarafa negatif bir etki yapar. Sadece basit ve doğru bir kaş tasarımı ile birlikte bu sert ifadeden kolayca kurtulmak mümkün.

Kaşınızın mevcut formunun doğru, simetrik veya ifadesiz olup olmadığı ile ilgili danışma da alabilirsiniz. Elif Güzellik Merkezinde bulunan uzmanlara danışarak kaşınıza gereken işlemleri öğrenebilir ve yine burada uzman kişiler tarafından bu işleme tabi tutulabilirsiniz.