Yalova Kaş Vitamini (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik

Kaş Vitamini

Kaş vitamini işlemi seyrek, bozuk forma sahip kaşlar için uygulanmakta olan bir işlemdir.  Yanlış alım, genetik veya kaza sonucu zarar gören kaşların köklerine enjekte edilen vitamin kaş köklerini destekler, güçlendirir. Uygulama uygulanış ve detayları ile birlikte steril bir ortamda profesyonel eller tarafından uygulanmaktadır.

Uygulama sonrası güçlenen kaşlar tamamen doğal olmakla beraber önceki haline göre daha canlı ve parlak bir forma da kavuşmaktadır. Uygulamayı kalıcı makyaj, dövme veya kaş kontürü uygulamasından ayıran en önemli detay ortaya çıkan sonucun tamamen doğal olmasıdır. Uygulama süresince farklı köklerden kaşa ekim yapılmaz, sadece olan kökleriniz güçlendirilir. Aynı uygulama kirpikler için de kullanılmaktadır. Eğer seyrek kirpiklere sahipseniz, ipek kirpik ve rimel kullanımına ihtiyaç duymaktan bıktıysanız bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Elif Güzellik Merkezi tarafından uygulanacak olan Kaş Vitamini uygulamasının 4 seans yapılması önerilmektedir. 15 gün ara ile yapılan seansların ardından 1 hafta süre ile etkisi fark edilebilir boyuta ulaşır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken noktalardan biri yanlış kaş uygulamalarından kaçınmak olacaktır. Örneğin yanlış teknik ve sıra ile aldığınız kaşlarınız seyrelme eğilimini tekrarlayabilir. Bu durum da uygulamanın faydasını bayağı düşürür. Uygulamayı yaptırmanın ardından kaş alımı işlemini de güzellik merkezlerinde yaptırmanız daha faydalı olacaktır.

Kaş Vitamini uygulaması öncesi kaşlarınızın neden döküldüğünün bilincinde olmanız önemlidir. Genel olarak yanlış kaş alma sonucu dökülme eğilimi gösteren kaşlar başka sağlık sorunları sebebi ile de dökülebilmektedir. Eğer kaş köklerinin zayıflaması sebebi ile kaş vitamini uygulaması yaptıracak iseniz uygulama faydalı olur.