Yalova Kavitasyon (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik Merkezi

Kavitasyon

Elif Güzellik Merkezi’nin sunmuş olduğu uygulamalardan biri olan Kavitasyon teknik bir açıklama ile kusurlu bulunan ve işlem istenilmekte olan vücut kısımlarına yoğunluğu düşük olan ultrasonik ses dalgaları verme işlemidir. Verilen ses dalgaları sonucu etkileşime girilen yağların yakılması ve vücuttan atılması ile bölgesel şekilde zayıflama gerçekleşmektedir. Uygulamanın en sık kullanıldığı senaryolar selülit şikayetleri etrafında toplanmaktadır.

Kavitasyon uygulamasına daha detaylı bir açıklama getirmek gerekir ise kavitasyon uygulaması esnasında belirlenmiş bölgedeki yağ sıvı hale getirilip inaktif edilir ardından da dıranaj ile beraber vücuttan tasviye edilir. Uygulama selülit ve bölgesel zayıflama konusunda oldukça etkili bir yöntemdir. Diğer zayıflama uygulamalarında yağ hücreleri hacim kaybederken bu işlem sonucu tamamen tasviye edilirler. Diğer uygulamalarda oludğu gibi bu uygulama da yağ hücrelerinin aynı bölgede tekrar oluşmasını etkileyemez. Bu noktada etken sizin beslenme ve spor alışkanlıklarınız olacaktır.

Selülit parçalama işlevine de sahip olan Kavitasyon uygulaması aynı sonuca ulaşan uygulamalar arasındaki en ağrısız ve acısız uygulamadır. Eğer daha önce deneyimleme şansı bulduysanız selülit makinelerinin beraberinde getirdiği acı ve ağrı hissinin şiddetini tahmin edebilirsiniz. Kavitasyon uygulaması ise bu tahribattan tamamen arındırılmış bir çözüm sunmaktadır.

Kavitasyon uygulaması için en çok tercih edilmekte olan bölgeler; göbek, bel, basen bölgeleridir. Uygulama belirtilen bölgelerde yüksek başarı oranı ile sonuç verdiği için oldukça fazla tercih edilmektedir. Uygulaması ultrasondaki gibi cihaz-jel-doku iletimini baz alır ve sonuç olarak fazlalıklar idrar yolu ile vücuttan tasfiye edilir.