Yalova Cilt Bakımı (%100 Garanti Sonuç) - Elif Güzellik Merkezi

LPG Endermolift

LPG Endermolift hizmeti cilt bakımı sektörünün son teknoloji ile harmanlanarak ortaya koyduğu bir hizmettir. Elif Güzellik Merkezi bünyesinde de verilmekte olan bu hizmet ile beraber yüz sıkılaştırma ve özel masaj teknikleri uygulanarak yaşlanma karşıtı sonuçlar alınmaktadır. %100 Doğal içerik kapsamında yapılmakta olan bu hizmette vücutta bulunana elastin, kolojen ve hyakuronik asit üretimini artırmak amaçlanmaktadır. Doğal ve acısız bir yöntem olan LPG Endermolift bilim platformlarında kendinin kanıtlamıştır ve hizmet, dünya genelinde alanının en etkili hizmetleri arasındadır.

LPG firması cilt bakım ürünleri üreten firmalar arasında hücreleri uyarım ve vücuttan hızlı geri dönüş alış konusunda alanının lideridir. Bu teknolojiyi kullanarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlayan Elif Güzellik Merkezi yaşlanma karşıtı hizmetlerinde LPG ürünlerinden faydalanmaktadır. Kullanmış olduğu LPG Endermolift ile beraber cilt yenileme, cilt yapısını düzenleme, kırışıklık giderme ve yaşlılığa karşı cildi güçlendirme konularında hizmet sağlamaktadır. Ürün 4,8 ve 16 kasılım ve emiş gücü ayarları ile hücreleri bölge bölge, cilt tipine göre uyarmaktadır. Cildi germe ve genleştirme hareketi uygulama temeli ile hareket eden cihaz bu sayede daha sıkı bir cilde de sebebiyet vermektedir.

Hizmetin genel olarak kullanılmakta olduğu bölgeler dekolte, eller, yüz ve çevresidir. Göz çevresinde oluşan torba ve kırışıklıklar konusunda oldukça etkili olan ürün cildinize egzersiz yaptırarak bunları sağlamaktadır.

 LPG Endermolift Etkileri

  • Kırışıklıklarda ve yüzdeki ince çizgilerde azalma sağlar.
  • Cilde daha elastik bir karakter kazandırır.
  • Yüz hatlarının daha keskin bir formda görünmesini sağlar.
  • Mat ve donuk olarak nitelendirilen ciltleri daha ışıltılı bir görünüme kavuşturur.
  • Ciltte bulunan leke ve sivilce izlerinde azalma sağlar.
  • Ciltteki pigmenti dengeler