Yalova Vücut  Bakımı (%100 Garanti Sonuç) - Elif Güzellik Merkezi

Selülit, kadınlarda daha sık görülmekte olan, cilt dokusu altındaki yağ hücrelerinin aşırı yağla birikmesi sonucu gelişen su tutulumu sebebi ile ortaya çıkan estetik bir problemdir. Portakal kabuğu benzeri bir görüntü yaratan bu bölgelerden spor veya egzersiz yardımı ile kurtulmak oldukça güçtür. LPG adı verilen ve Elif Güzellik Merkezi’nin uzman kadrosu tarafından uygulanan uygulama ile selülitleri hafifletmek mümkündür ve ortadan kaldırmak mümkündür.

LPG diğer adı ile Endermoloji uygulaması selüliti tedavi ederken uygulandığı cilt dokusu üzerine inceleme yapma fırsatını da sağlamaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi spor veya diyet yardımı ile selülitlerinizden tamamen kurtulamayacağınız gibi bu programınızı LPG uygulaması ile kombine ederek kesin bir sonuca doğru daha kolay şekilde ilerleyebilirsiniz.

LPG uygulaması teknik olarak negatif basınç sistemini kullanmakta olan bir masaj yöntemi uygulamasıdır. Aspirasyon ve dönme aksiyonları ile beraber cilt dokusu ve altına uygulanan basınç ile çözüm almaya odaklıdır. LPG uygulamasının tipi ve uygulamada kullanılacak konfigürasyon seti hedef alınan cilt dokusunun konumuna göre seçilmektedir. Bilgisayar sistemini kaynak alan uygulamada yön, hız ve yoğunluk ayarları yapılabilmekte ve birçok konfigürasyon kombini de kullanılabilmektedir.

LPG Uygulamasının Faydaları

  • Kan dolaşımını ve lenfatik dolaşımı artırmaktadır.
  • Doku drenajı eylemini metabolik atıkların parçalanmasına yardım ederek gerçekleştirmektedir.
  • Uygulandığı bölgeye esneklik kabiliyeti kazandırmaktadır.
  • Uygulama sonrası cilt dokusundan altından bulunan kaslara kadar bütün yapılar yeniden şekillenmektedir.