Yalova Leke Tedavisi (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik Merkezi

Leke Bakımı

İnsanın özgüvenini yerine getiren en önemli gereksinim kesinlikle kendi ile mutlu olmak, noksanlarından kurtulmuş olmaktır. Cilt üzerinde bulunmakta olan anomaliler ile beraber kişinin kendine güveni zedelenebilmektedir. Bu anomali türlerinden biri de cilt üzerinde bulunan lekelerdir.

Elif Güzellik Merkezi bünyesindeki uzman ekip tarafından yapılmakta olan Lazer ile Leke Bakımı hizmeti ile beraber lekelerinizde kurtulmak, görünürlüklerini azaltmak mümkün. Bakımda amaçlanan vücudumuzda bulunan melanin pigmentleri üzerinde değişiklik yaparak lekelerden kurtulmaktır. Melanin pigmenti vücudumuzun ten rengini veren yaptı taşı olmak ile beraber zaman içerisinde dış etkenlere zayıf düşerek tahribata neden olur. Tahribata neden olan pigmentlerden dolayı ciltte leke olarak tabir ettiğimiz, ten renginin dışındaki bir tonda olan görüntüler meydana gelir. Tabi lekelenme dış etken dışında genetik veya doğum kaynaklı da olabilmektedir.

Lekelenmeye en çok yol açan neden korunmadan güneşten aldığımız UV ışınlarıdır. Yaz aylarında başımıza gelmesi daha olası olan bu durum su damlacıkları ile beraber leke görüntüsünü ortaya koyabilmektedir. Lazer ile leke bakımında vücuda destek amaçlı gönderilen melanin pigmentleri doğal deri rengini oluşturmaya yardımcı olarak leke görüntüsünü ortadan kaldırır. Bakım sonrasında sonuç hemen fark edilemeyeceği gibi derinin kendini toparlaması ile beraber fark edilecektir. Bu süreç kişinin yapısına ve bölgeye bakımına bağlı olarak 1 ila 2 hafta arasında değişiklik gösterebilmektedir. İşlem sonrası UV ışınlardan kaçınmak için güneş altında çok vakit geçirmemeniz önerilir.