Yalova Microblading (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik Merkezi

Microblading

Microblading 3D Kıl Tekniği ile birlikte bir saat gibi kısa bir sürede doğal kaşlardan farkı olmayan dolgun ve estetik kaşlara sahip olabilirsiniz. Pigmentasyon işlemleri arasında yer alan Microblading 3D Kıl Tekniği; tek kullanımlık steril iğneler ile beraber cilt dokusu altına yapılan bu işlemde doğal içerikli boyalar kullanılmaktadır. Kullanılan ürünler yüz gibi hassasiyeti yüksek bir bölge için tasarlanmakta ve alerjen etkilere karşı özel üretilmektedir. Bu gibi detaylar sayesinde doğal ve estetik bir görüntü elde edilmektedir.

Ten, kaş ve saç rengine uygun olan tonların kullanılması uygulamayı başarıya götüren detaylardandır. Uygulamayı yaptırmaya karar verdiğinizde ne istediğinizi kafanızda canlandırmanız oldukça önemlidir. Kafanızda oluşan fikirleri uzmanlar ile paylaşarak doğru formu elde edebilirsiniz. Tabi bunun için gerekli olan bir diğer detay ise işinin uzmanı kişilerden bu hizmeti almanızdır. Elif Güzellik Merkezi bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosu ile birlikte Microblading 3D Kıl Tekniğinde oldukça başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Microblading 3D Kıl Tekniği uygulaması sonrası 2 ila 3 yıl süresince kaş konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Uygulamanın ömrü cilt tipinize ve bakım şeklinize göre değişiklik gösterecektir.

Uygulama tek kullanımlık iğnelerin mevcut kaşlar arasında ince çizgiler ile hareket etmesi ile yapılmaktadır. Çizgi çizilmesi süresince boyalar dikkatlice hedef noktaya aktarılır. Kullanılan ekipmanların steril ve doğal içerikli olması olası yan etkilerin önüne geçecektir.