Yalova Rollshape (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik Merkezi

Rollshape

Rollshape; kan dolaşımını hızlandırarak ağrılara müdahale etme, rahatlatma ve selülit giderme işlemlerini ileri teknoloji destekle sunan bir masaj cihazıdır.

Yalova Elif Güzellik Merkezi’nin alanında uzman personeli ile uyguladığı Rollshape'in en yaygın kullanım amaçlarından biri de selülitlerin giderilmesidir. Düzenli seanslarla uygulandığında Rollshape; selülitlerin giderilmesinde büyük yarar gösterir. Rollshape ayrıca sıkılaşma ve vücut kusurlarının azalmasında da kullanılmaktadır.

Rollshape cihazı; ozon, kromaterapi, kızılötesi ve kolajen desteğiyle vücut üzerinde yüksek verimli etkiler oluşturur. Rollshape işleminin vücuda hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Ozon: Ozon uygulaması ile dokulardaki oksijen kullanımı arttırılır. Bu sayede kan dolaşımında hızlanma meydana gelir.

Kromaterapi: Kromaterapi ile cilde pozitif iyonlar yüklenerek vücut çakraları açılır ve bölgesel rahatlamalar daha kolay hale gelir.

Kızılötesi: Kızılötesi teknolojisi sayesinde cildin derin katmanlarındaki toksinler atılır; uygulanan ısıyla eklemler rahatlatılır ve ağrılarda azalma meydana gelir.

Kolajen: Kolajen, kas bağ dokusunun besleyerek dokunun canlanmasını sağlar. Bu sayede daha sıkı ve sorunsuz bir doku yapısı meydana gelir.