Yalova Yosun Bakımı (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik

Yosun Bakımı

Elif Güzellik Merkezi tarafından sunulmakta olan Yosun Bakımı hizmeti ile beraber cildiniz için müthiş bir bakım yaptırabilirsiniz. Birçok doktor ve dermatoloğun araştırmaları üzerine yosunun faydaları ve mucize denilebilecek etkileri kanıtlanmıştır. İçerisinde bulundurduğu sayısız yararlı element ve mineraller ile beraber yıpranmış olan ciltlere hayat veren yosun, doğanın bizlere sunduğu bir mucize desek abartmış olmayız.

Yosun Bakımı uygulaması ile beraber vücudumuzun sürekli olarak ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, çeşitli elemenler ve oligoyu edinebilmekteyiz. Yosun bakımı ısınma sonucu gözenekleri açılan cilt dokusuna nüfuz ederek deride bir uyandırma işlemi etkisi yapmaktadır. Açılan gözenekler ile birlikte kan dolaşımı hızlanırken birçok sorunda da yavaşlatma etkisi görünür.

Yosun bakımının temel taşı olan yosunun yaklaşık olarak 25 binden fazla çeşidi bulunmaktadır. Yosun bakımı için en çok tercih edilen yosun çeşitleri; mavi-yeşil, mavi, kırmızı ve kahverengi yosun tipleridir. Her birinin farklı faydaları vardır. Mavi-yeşil yosunlar vitamin bakımından zengin olup metabolizmanın hızlanmasına sebep olur. Kahverengi yosunlar da metabolizmayı hızlandırırken aynı zamanda toksin maddelerin tasfiyesine etki eder. Kırmızı yosunlar sinirlerde ve kaslarda yumuşama hissi verirken yeşil renkteki yosunlar da kan dolaşımını hızlandırmaktadır.

Yosun bakımının tüm bunların ötesindeki bir faydası da zayıflamayı desteklemesidir. İçerisinde bolca bulunmakta olan magnezyum ile bunu sağlayan yosun bakımı maske şeklinde de kullanılarak cilt bakımı da yapmaktadır. Cilt bakımı ile beraber fazla yağ hücreleri parçalanır, bölgesel zayıflama gerçekleşir.